Yhteystiedot

Löytyi 6 yhteystietoa

Kemianteollisuus ry

Eteläranta 10 PL 4, 
00131 Helsinki
Puh. 09 - 172 841
etunimi.sukunimi(a)kemianteollisuus.fi
Lausuntopyynnöt: arkisto@kemianteollisuus.fi 


Vaikuttaminen, Kemianteollisuus ry

Susanna Aaltonen
Johtaja, Vaikuttaminen
KTM, VTK
Mediayhteydet, yhteiskuntasuhteet, toimialatieto ja -brändi, Kemianteollisuuden viestintävaliokunta

+358 40 593 4221

susanna.aaltonen@kemianteollisuus.fi

@AaltonenSusanna

Carmela Kantor-Aaltonen
Johtava asiantuntija, Innovaatiot
FL
Innovaatiojärjestelmä, tiedepolitiikka, innovaatiovaliokunta

+358 50 4045 166

carmela.kantor-aaltonen@kemianteollisuus.fi

@carmela_kantor

Riitta Juvonen
Johtava asiantuntija, Työhyvinvointi ja uudistuminen (osa-aikaisella opintovapaalla)
DI
Hyvää huomista -työhyvinvointihanke, tiedon jalostaminen, selvitykset, toimintaympäristön muutos

+358 40 515 7107

riitta.juvonen@kemianteollisuus.fi

@riittajuvonen

Matti Laurila
Asiantuntija, Viestintä
VTM
Päivittäisviestintä

+358 40 501 0521

matti.laurila@kemianteollisuus.fi

@LaurilaMatti

Sonja Ulma
Asiantuntija, Viestintä (vanhempainvapaalla)
VTM
Digi- ja someviestintä, verkkosivut, kuvat

+358 44 340 7020

sonja.ulma@kemianteollisuus.fi

@sonjaulma

Riina Kasurinen
Asiantuntija, Viestintä
Tradenomi
Digi- ja someviestintä, verkkosivut, kuvat

+358 400 530 048

riina.kasurinen@kemianteollisuus.fi

@kasurinenriina